غلیظ ایران فرنگی فعالیت موفقیت رشته ورزشی

غلیظ: ایران فرنگی فعالیت موفقیت رشته ورزشی سعید عبدولی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث سقوط و فوت یک کارگر در چاه

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی با اشاره به اینکه ساعت ۱۲:۳۲ ظهر امروز شنبه یک مورد اتفاق سقوط در چاه در منطقه سعادت آباد خیابان علامه شمالی به

سقوط و فوت یک کارگر در چاه

سقوط و فوت یک کارگر در چاه

عبارات مهم : کارگر

حادثه سقوط چاه در منطقه سعادت آباد جان یک کارگر را گرفت.

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی با اشاره به اینکه ساعت ۱۲:۳۲ ظهر امروز شنبه یک مورد اتفاق سقوط در چاه در منطقه سعادت آباد خیابان علامه شمالی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران گزارش شده است هست، گفت: بعد از گزارش این اتفاق ماموران گروه نجات شماره ۳ آتش نشانی بلافاصله با تجهیزات مورد نیاز به محل اتفاق اعزام شدند.

سقوط و فوت یک کارگر در چاه

وی ضمن تشریح شرح محل اتفاق افزود: محل وقوع این اتفاق یک مجتمع مسکونی بود که در بخش حیاط آن یک حلقه چاه آب به عمق حدود ۶۰ متر وجود داشت. کارگر تبعه افغانستانی حدودا ۳۰ ساله ای که جهت تعمیر پمپ و تجهیزات چاه و تعویض لوله های آن به داخل آن رفته، به علت جدا شدن از طناب نگهدارنده و اتصالات مهار کننده به انتهای چاه سقوط کرده بود.

ملکی با بیان اینکه در داخل این چاه مقدار زیادی آب به ارتفاع بیش از ۱۰ متر وجود داشت، اظهار کرد: این کارگر داخل آب سقوط کرده و در آن گرفتار شده است بود. با توجه به شرایط سخت موجود، نجاتگر آتش نشانی به داخل چاه اعزام شد و عملیات را شروع کرد.

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی با اشاره به اینکه ساعت ۱۲:۳۲ ظهر امروز شنبه یک مورد اتفاق سقوط در چاه در منطقه سعادت آباد خیابان علامه شمالی به

سخنگوی شرکت آتش نشانی در ادامه اظهار کرد: بعد از خروج این کارگر از داخل آب و انتقال وی به سطح زمین، تحویل مأموران اورژانس شد ولی متاسفانه این کارگر جان خودش را از دست داد.

ملکی با بیان اینکه ساعت ۱۵:۴۰ این عملیات نجات آخر یافته و محل ایمن سازی شده است است تصریح کرد: از کارگران و مقنی هایی که در زمینه چاه فعالیت می کنند تقاضا داریم که قبل از شروع فعالیت خود از سلامت تجهیزات مورد استفاده ارزش به خاص طناب ها و تسمه های مهار کننده و انواع گره های مورد نیاز اطمینان حاصل کنند. همچنین اگر از موتور گیربکس جهت پایین رفتن استفاده می کنند از سلامت آن اطمینان حاصل کنند.

وی افزود: کوچکترین پوسیدگی و خوردگی در طناب ها احتمال پاره شدن آنها را زیاد می کند و در جریان عملیات اخیر مهندس داوری مدیرعامل شرکت آتش نشانی نیز جهت مشاهده روند عملیات در محل حضور داشتند.

سقوط و فوت یک کارگر در چاه

واژه های کلیدی: کارگر | تجهیزات | کارگران | استفاده | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz