غلیظ ایران فرنگی فعالیت موفقیت رشته ورزشی

غلیظ: ایران فرنگی فعالیت موفقیت رشته ورزشی سعید عبدولی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مسافران جام‌جهانی هم ارز مسافرتی می‌گیرند

تأمین و پرداخت ارز به مسافرینی که به منظور تماشای مسابقه های جام جهانی قصد سفر به کشور روسیه را دارند، ارایه مجوز صادره از سوی سفارت فدراسیون روسیه به وسیله مسا

مسافران جام‌جهانی هم ارز مسافرتی می‌گیرند

مسافران جام جهانی هم ارز مسافرتی می گیرند

عبارات مهم : روسیه

تأمین و پرداخت ارز به مسافرینی که به منظور تماشای مسابقه های جام جهانی قصد سفر به کشور روسیه را دارند، ارایه مجوز صادره از سوی سفارت فدراسیون روسیه به وسیله مسافر تحت عنوان FAN ID به جای ویزای آن کشور از نظر این بانک بلامانع است و مبلغ ۵۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها، به متقاضیان تعلق می گیرد.

بانک مرکزی در بخشنامه ای، ترتیبات ارزی تأمین و پرداخت ارز مسافرتی جهت مسافرینی که مقصد آنها کشورهایی است که نیاز به اخذ ویزا ندارند را به بانک های عامل ابلاغ کرد.

به گزارش عصرایران، بانک مرکزی در بخشنامه ای، ترتیبات ارزی تأمین و پرداخت ارز مسافرتی جهت مسافرینی که مقصد آنها کشورهایی است که نیاز به اخذ ویزا ندارند را به بانک های عامل ابلاغ کرد؛ همچنین در این بخشنامه ارایه مجوز صادره از سوی سفارت فدراسیون روسیه به وسیله مسافر، تحت عنوان FAN ID به جای ویزای کشور مورد از نظر این بانک به منظور دریافت ارز مسافرتی، بلامانع آشنا شده است است.

مسافران جام‌جهانی هم ارز مسافرتی می‌گیرند

بر این اساس، در مورد مسافرینی که مقصد آنها کشورهایی است که نیاز به اخذ ویزا ندارند، مورد نیاز است بانک عامل در هنگام تحویل ارز به مسافر در باجه فرودگاه، نسبت به تطبیق کارت پرواز مربوطه با کشور مقصد اعلامی از سوی مسافر، اقدام کند. یادآور می شود مسئولیت هرگونه اعلام اطلاعات خلاف واقع به عهده مسافر خواهد بود.

با توجه به ابلاغیه وزارت امور خارجه، تأمین و پرداخت ارز به مسافرینی که به منظور تماشای مسابقه های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ قصد سفر به کشور روسیه را دارند، ارایه مجوز صادره از سوی سفارت فدراسیون روسیه به وسیله مسافر تحت عنوان FAN ID به جای ویزای آن کشور از نظر این بانک بلامانع است و مبلغ ۵۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها، به متقاضیان تعلق می گیرد.

تأمین و پرداخت ارز به مسافرینی که به منظور تماشای مسابقه های جام جهانی قصد سفر به کشور روسیه را دارند، ارایه مجوز صادره از سوی سفارت فدراسیون روسیه به وسیله مسا

خاطرنشان می شود، در حال حاضر تأمین و پرداخت ارز مسافرتی (به صورت اسکناس) از طریق پنج بانک ملی ایران، ملت، سامان، تجارت و پارسیان امکان پذیر است.

واژه های کلیدی: روسیه | مسافر | مسافرت | مسافران | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz